Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Magdalena Kaleta-Maniak
sklep@goecom.pl

Napisz do nas

Nie jesteś pewien, które produkty wybrać dla swojego biznesu?
Napisz do nas, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania na start!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Driveshaft sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane przede wszystkim w celu obsługi Twojego zapytania i udzielenia odpowiedzi. Mogą być one przetwarzane także w celu prowadzenia działań marketingowych oraz dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, znajduje się w naszej Polityce prywatności i cookies.

  Dane kontaktowe

  Driveshaft Sp. z o.o.
  ul. Powstańców Śląskich 2-4
  53-333 Wrocław

  Bądź z nami na bieżąco

  Newsletter
  Otrzymuj od nas regularną porcję najświeższych informacji prawno-podatkowych!

  Podaj swój adres e-mail i kliknij „Zapisz się”, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje handlowe dotyczące naszych produktów i usług oraz produktów i usług naszych partnerów.

   Administratorem Twoich danych osobowych jest Driveshaft sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane przede wszystkim w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych. Mogą być one przetwarzane także w celu dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce prywatności i cookies.

   SHOPPING BAG (0)

   Zadaj pytanie